دسترسی سریع به مهم ترین بخش ها

وام فوری ؛ سریع ترین روش های دریافت وام فوری

0 32,535

اگر این مطلب رو می خونید قطعا براتون سواله که دریافت وام فوری چگونه است؟ درخواست وام فوری بدون سپرده گذاری و ضامن امکان پذیر است؟ همه ما در روزهایی از زندگی به دلایل مختلف نیاز به وام داریم. اگر زمان کافی و همچنین صبر ایوب مانندی دارید باید تشریف ببرید سراغ شعبات بانکی و ازشون در مورد شرایط وام دادن در آن بانک سوال کنید. اینکه 1 سال یا 2 سال دیگه که بعد از مهیا کردن همه شرایط و سپرده گذاری و فراهم کردن ضامن چقدر به شما وام داده تعلق میگیرد مسئله بسیار مهمی است.

خبر خوش اینکه در این مطلب الووام روش ها و راه حل هایی رو براتون پیدا کردیم که واقعا بتونید در کوتاه ترین زمان ممکن وام بگیرید!

به طور کلی روش های دریافت سریع وام به سه روش تقسیم می شوند. روش اول وام بانکی فوری و روش دوم نیز شیوه های قانونی و اما بسیار سریع دریافت وام می باشد که در بخش خود به آن می پردازیم و اما روش سوم نیز آخرین راه حل ممکن برای رسیدن به وام در کوتاه ترین زمان ممکن است.

مراحل دریافت وام فوری

 1. وام های فوری بانکی

  ابتدا شرایط تسهیلات فوری بانکی را مطالعه کنید. چون ممکن است خودتان ندانید اما شرایط لازم جهت اقدام فوری برای دریافت وام فوری از بانک ها را داشته باشید.

 2. خرید امتیاز تسهیلات

  سریع ترین روش تامین منابع مالی از طریق وام خرید امتیاز فروشندگان وام می باشد. در بخش مربوطه به طور کامل در این خصوص توضیحات لازم را ارائه داده ایم.

 3. سایر روش ها

  در انتهای این مطلب سایر روش های گرفتن وام فوری را به طور کامل توضیح داده ایم. این بخش را مطالعه کنید ، شاید شرایطش را داشته باشید.

روش اول : دریافت وام بانکی فوری

بر خلاف تصور خیلی ها و بیشتر به علت عدم آگاهی درست ممکن است شرایط شما به گونه ای باشد که بتوانید خیلی سریع تر از روش های معمول خودتان از بانک ها وام دریافت کنید. میزان وام ، ضامن ، سپرده گذاری و همچنین نرخ سود و بازپرداخت از مهمترین ویژگی های هر وام هستند.

دریافت وام فوری بانکی - گرفتن وام فوری

نکته: به صورت کلی اثبات درآمد و ارائه مدارک شغلی شرط کلیدی برای گرفتن بسیاری از وام هاست. در واقع بانک ها می خواهند با این کار خیال خود را راحت کنند که شما از پس پرداخت اقساط وام بر می آیید. به عنوان مثال شما با اثبات درآمد 2 میلیون تومان در ماه نمی توانید انتظار دریافت وامی که ماهانه بیش از 3 میلیون تومان قسط دارد را داشته باشید.

با توجه به مواردی که گفته شد برای راحت تر شناختن شرایط وام های فوری بانک ها به 3 بخش تقسیم می کنیم.

 • درخواست وام فوری بدون ضامن
 • دریافت وام فوری بدون سپرده گذاری
 • سایر روش های درخواست وام فوری از بانک ها

1. درخواست وام فوری بدون ضامن : کدام بانک ها بهترین شرایط را دارند؟

ضمانت با استفاده ضامن از مشکل ترین و پر دردسرترین مراحل دریافت وام های بانکی است. اما راه حل های جایگزینی برای حذف این پیش شرط سخت وجود دارد. به طور کلی دو روش اصلی برای درخواست و دریافت وام فوری بدون نیاز به ضامن وجود دارد.

 • روش اول : سپرده گذاری و مسدودی سپرده در بانک ها
 • دوش دوم : وام با استفاده از ضمانت سند ملکی

دریافت وام فوری با سپرده گذاری در بانک ها

اگر پول دارید اما نمیخواهید از آن استفاده کنید این روش بهترین گزینه است. در این روش با سپرده گذاری (ایجاد حساب و خواباندن پول در حساب) می توانید بخشی از آن را فورا از بانک ها به صورت وام دریافت کنید. در واقع در این روش که این روزها خیلی هم مرسوم است ضمانت شما سپرده مسدود شده شما در بانک می باشد. این روش به تسهیلات با سپرده بلند/کوتاه مدت معروف است.

این روش دو مزیت دارد : یکی اینکه پس انداز شما حفظ می شود و دوم اینکه بدون نیاز به هیچگونه ضمانت دیگری و تنها با مسدودی سپرده (که همراه با سود است) انجام می شود خیلی سریع به وام دسترسی پیدا می کنید.

در این گونه طرح ها با توجه به زمان انتخابی شما که معمولا از 12 ماه تا 60 ماه متغییر است سپرده شما تا تسویه کامل در این زمان مسدود می باشد.

این روش برای خرید های قسطی بسیار توصیه می شود. شما معمولا برای خرید قسطی باید 20 تا 35 درصد علاوه بر اصل پول پرداخت کنید اما با این روش وام با سپرده مسدودی بگیرید و نقدی وسایل خود را بخرید و سود بسیار کمتری پرداخت کنید.

توصیه اقتصادی بهتر از خرید قسطی

آیا می خواهید از تکنیک های طلایی گرفتن وام فوری مطلع شوید؟

کلیک کنید

بهترین وام های بانکی با مسدودی سپرده

بعد از بررسی بیش از 20 طرح تسهیلاتی با شرط سپرده گذاری و مسدودی سپرده ، در ادامه 5 تا از بهترین شرایط دریافت وام با شرط مسدودی سپرده را معرفی میکنیم.

 • به ترتیب از بالا به پایین بهترین پیشنهاد را ارائه داده ایم. در واقع پیشنهادات از 1 به 5 با توجه به بررسی شرایط مختلف در جداول چیده شده اند. (مهمترین نکته انتخاب بیشتر بودن سود سپرده از سود وام بوده است.)
 • برخی از طرح ها حالت های مختلف زمان بندی پرداخت ، سود سپرده و همچنین سود وام دارند. در اینجا فقط بهترین و مناسب ترین حالت درج شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از پیشنهادات روی لینک مقابل اطلاعات بیشتر بزنید.
وام پیشنهادی شماره 1 طرح کوشان – بانک اقتصاد نوین
سود وام4 درصد
سود سپرده شما7 درصد
نسبت وام به سپردهتا 80 درصد میزان سپرده
زمان بازپرداختحداکثر 36 ماه
سقف وام1 میلیارد تومان
اطلاعات بیشترتسهیلات طرح کوشان بانک اقتصاد نوین
وام پیشنهادی شماره 2 طرح 2 در یک – بانک قرض الحسنه مهر ایران
سود وام1 درصد
سود سپرده شما0 درصد
نسبت وام به سپرده تا 80 درصد میزان سپرده
زمان بازپرداختحداکثر 60 ماه
سقف وام200 میلیون تومان
اطلاعات بیشترتسهیلات طرح 2 در یک بانک قرض الحسنه مهر ایران
وام پیشنهادی شماره 3 طرح سودمند – بانک رفاه کارگران
سود وام2 درصد
سود سپرده شما4 درصد
نسبت وام به سپرده تا 100 درصد میزان سپرده
زمان بازپرداختحداکثر 36 ماه
سقف وام100 میلیون تومان
اطلاعات بیشتر تسهیلات طرح سودمند بانک رفاه کارگران
وام پیشنهادی شماره 4 طرح آنی – بانک تجارت
سود وام4 درصد
سود سپرده شما5 درصد
نسبت وام به سپرده تا 85 درصد میزان سپرده
زمان بازپرداختحداکثر 36 ماه
سقف وام300 میلیون تومان
اطلاعات بیشترتسهیلات طرح آنی بانک تجارت
وام پیشنهادی شماره 5 طرح 67 – بانک صادرات
سود وام6 درصد
سود سپرده شما7 درصد
نسبت وام به سپرده تا 85 درصد میزان سپرده
زمان بازپرداختحداکثر 36 ماه
سقف وام200 میلیون تومان
اطلاعات بیشتر تسهیلات طرح 67 بانک صادرات

گرفتن وام فوری با سند ملکی از بانک ها

سند ملکی در اختیار دارید؟ ساده ترین و سریع ترین روش دریافت وام از بانک ها استفاده از ضمانت سند ملکی می باشد. در این روش سند ملکی شما در رهن وام قرار میگیرد تا زمانی که به طور کامل اقساط وام را پرداخت کنید. بخش زیادی از این وام ها تحت عنوان ” وام تعمیر مسکن “ پرداخت می شود که طبیعتا می توانید با دریافت آن در هر موردی از آن استفاده کنید.

این روش به این صورت است که یک کارشناس رسمی از طرف بانک ملک مورد نظر را که سندش به نام شماست (سند باید به نام وام گیرنده باشد) بررسی می کند و فرایند قیمت گذاری را انجام می دهد. سپس شما می توانید درصدی از ارزش کارشناسی شده ملک (بسته به شرایط بانک وام دهنده) وام دریافت کنید.

دقت کنید که تمامی هزینه های کارشناسی ملک و همچنین انتقال سند بر عهده شما به عنوان وام گیرنده می باشد.

لیست بهترین وام های فوری بانکی با سند ملکی

وام پیشنهادی شماره 1 بانک ملت
سود وام18 درصد
نیاز به سپرده گذاریندارد
شرط کلیدی اثبات درآمد و ارائه مدارک شغلی
زمان بازپرداختحداکثر 48 ماه
سقف وام40 میلیون تومان – تا سه نفر می توانند از روی یک سند وام بگیرند
اطلاعات بیشتروام با سند ملکی بانک ملت
وام پیشنهادی شماره 2 بانک شهر
سود وام18 درصد
نیاز به سپرده گذاریندارد
شرط کلیدیملک باید به نام وام گیرنده باشد
زمان بازپرداختحداکثر 36 ماه
سقف وام100 میلیون تومان
اطلاعات بیشتروام تعمیرات مسکن بانک شهر
وام پیشنهادی شماره 3 بانک سینا
سود وام18 درصد
نیاز به سپرده گذاریدارد- 15% مبلغ وام با سود 10% مسدود می شود
شرط کلیدی اثبات درآمد و ارائه مدارک شغلی
زمان بازپرداختحداکثر 60 ماه
سقف وام100 میلیون تومان – تا 70 درصد ارزش سند ملکی
اطلاعات بیشتروام با سند ملکی بانک سینا

2. وام فوری بانکی بدون سپرده گذاری

بسیاری از طرح های وام بانک ها نیاز به سپرده ندارد که البته این یعنی شرایط ضمانت سفت و سختتری در انتظار شماست. در این روش شما دو نوع ضمانت ( با توجه به شرایط هر بانک ) می توانید ارائه دهید. یکی ضامن شخصی و دیگری ضمانت از طریق سند ملکی می باشد. متاسفانه قوانین بسیار سخت گیرانه بانکی و دردسرهای پیدا کردن ضامن باعث شده است که به شما بگوییم که تا آنجا که امکان دارد اصلا به سراغ این روش برای وام گرفتن نروید که صبر ایوب می خواهد و یک جین دوست و رفیق که ضامن شما شوند.

شرایط وام های بانکی که با ضمانت سند ملکی ارائه می شدند را در جدول قبلی به طور کامل بررسی کردیم. در اینجا سراغ وام هایی می رویم که با داشتن ضامن می توانید از بانک درخواست وام کنید.

لیست بهترین وام های فوری بانکی با ضامن (ضمانت شخص)

وام پیشنهادی شماره 1 طرح رضوان – بانک انصار
سود وام2 درصد
نیاز به سپرده گذاریدارد – حداقل 3 ماه با سود 20 درصد
مسدودی سپرهندارد – سود سپرده بعد از دریافت وام 2 درصد می باشد
زمان بازپرداختحداکثر 60 ماه
سقف وام20 میلیون تومان – هر 10 میلیون 1 ضامن
اطلاعات بیشتر تسهیلات طرح رضوان (میانگین حساب) بانک انصار

متاسفانه به حدی شرایط دریافت وام از بانک ها سخت و سنگین است که ما در این بخش فقط ساده ترین و بهترین وام ها برای شما قرار داده ایم وگرنه که صدها طرح و مدل دریافت وام دیگر نیز وجود دارد.
اما نگران نباشید در ادامه این مطلب خبرهای خوبی داریم…

3. سایر روش های گرفتن وام فوری از بانک ها

اما روش های دیگری نیز برای دریافت وام از بانک ها وجود دارد. هر چند بعضی از این روش ها کمی سخت به نظر می رسند اما واقعا کاربردی هستند و می توانند در صورت داشتن شرایط مورد نظر وام را برای شما فراهم کنند.(در آینده اطلاعات این بخش را تکمیل می کنیم)

روش دوم : خرید وام فوری از دیگران

بر خلاف تصور عموم خرید و فروش وام اصلا کار غیر قانونی نیست ، بلکه کاملا یک تصمیم هوشمندانه نیز می باشد. بگذارید برایتان بیشتر توضیح دهم تا بهتر متوجه اصل قضیه شوید. بسیاری از افراد وجود دارند که مدت ها در بانکی سپرده گذاری کرده اند و امتیاز لازم برای دریافت وام را از آن بانک دارند اما به دلایل مختلف مثل عدم نیاز به وام ، عدم امکان ارائه ضامن به بانک و… از گرفتن وام صرف نظر می کنند. برخی از این افراد عاقلانه عمل می کنند و اقدام به فروش امتیاز وام خود می کنند.

اما این روش برای فروشنده و همچنین خریدار وام چه مزیت هایی دارد.

مزیت های خرید وام

سریع ترین روش دریافت وام ( معمولا تا 10 روز)

معمولا بدون نیاز به ضامن شخصی

دوری از دردسرهای سپرده گذاری

مزیت های فروش وام

جلوگیری از بین رفتن امتیاز وام

دریافت هزینه فروش وام

جلوگیری از سوختن امتیاز وام

راهنما درخواست وام فوری (خرید وام فوری)

خرید وام فوری - درخواست وام فوری

تا اینجا متوجه شدید که سریع ترین روشی که میتونید وام دریافت کنید خرید وام هستش که البته نکات بسیار مهمی باید در مورد اون بدونید. روند کار به این شکل هست که به جای شما شخص دیگری در یکی از شعبات بانک ها قبلا سپرده گذاری کرده و معدل حساب مناسبی (با توجه به شرایط هر بانک) بدست آورده است. حالا وام برای این حساب آماده دریافت می باشد.

نکات مهم خرید و فروش وام

 • فقط کافیست ضامن ارائه دهید : معمولا به این صورت است که شما باید ضمانت های مورد نیاز برای وام را ارائه دهید. یعنی وام آماده است ، ضمانت مورد نظر (مثل شخصی یا سند ملکی) را ارائه دهید و وام را دریافت کنید.
 • حتما قرارداد ببندید : چون پای مسائل مالی در میان است تحت هیچ شرایطی از عقد قرارداد غافل نشوید. حتما یک قرارداد رسمی و محضری با توافق طرفین آماده کنید و هر دو طرف آن را امضا کنید تا فروشنده وام پس از دریافت وام و کسر مبلغ مورد نظر خود ( که از قبل توافق کرده اید) از مبلغ کل وام، مابقی مبلغ را درست طبق قرارداد به حساب شما واریز کند.
 • چک یا سفته حسن انجام کار : معمولا نباید به قرارداد محضری بسنده کنید و یک چک یا سفته بابت ضمانت حسن انجام کار از فروشنده وام دریافت کنید.

امکان انتقال امتیاز وام به صورت مستقیم

برخی از بانک ها شرایطی را فراهم کردند که صاحیان حساب و تسهیلات بتوانند امتیاز وام خود را به دیگری واگذار کنند. این روش بی شک روش امن تر و قابل اطمینان تری برای هر دو طرف می باشد.

روش سوم: درخواست و دریافت وام فوری با سفته (بدون ضامن)

اما یکی از بحث برانگیزترین روش های متداول این روزها برای گرفتن وام فوری ، درخواست وام با سفته می باشد.


مهمترین سوالات متداول
آیا واقعا می توان در صورت داشتن شرایط از بانک ها وام فوری گرفت؟

بله قطعا می توانید. شرایطی که در جداول اعلام شده است در صورت فراهم قطعا امکان دریافت وام فوری از بانک مورد نظر را برای شما فراهم می کند. البته برخی شهبات بانکی کمی شرایط متفاوت تری را می خواهند که کافیست سایر شعبات را نیز امتحان کنید.

در این مطلب گفتید تسهیلات فوری با مسدودی سپرده از خرید مستقیم قسطی بهتر است ، چرا؟

قطعا همینطور است. در بخش مربوطه توضیحات مقدماتی را دادیم اما اگر می خواهید اطلاعات دقیقی از شرایط مالی این دو روش داشته باشید به لینک زیر مراجعه کنید.
وام با مسدودی سپرده جایگزین خیلی بهتر خرید قسطی

خرید امتیاز وام یا تسهیلات فوری چقدر مورد اطمینان است؟

اگر این کار زیر نظر کارشناس یا با داشتن اطلاعات کامل حقوقی در خصوص جزئیات قرارداد و ضمانت ها انجام شود کاملا عملی و کاربردی می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.