دسترسی سریع به مهم ترین بخش ها

وام 10 میلیونی بانک ملی

4 34,165

اگر به دنبال این هستید که بدانید چطور می توانید وام 10 میلیونی بانک ملی را دریافت کنید و شرایط دریافت این وام را بدانید با ما همراه باشید. همیشه ما نیاز به وام هایی داریم تا بتوانیم نیاز خود را برطرف کنیم. در این پست بررسی می کنیم کدام طرح های تسهیلاتی بانک ملی برای شما 10 میلیون تومان تسهیلات فراهم خواهد کرد.

حتما سوالات خود در مورد ” دریافت وام 10 میلیونی بانک ملی ” را در بخش نظرات این مطلب (پایین صفحه) بپرسید. کارشناسان الو وام پاسخ شما را می دهند.

شرایط دریافت وام 10 میلیونی بانک ملی

برای دریافت تسهیلات 10 میلیونی از شعبات بانک ملی شما 4 انتخاب دارید که می تواند بسته به شرایط و نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. بر اساس نیازی که دارید می توانید از بانک ملی تسهیلات دریافت کنید.

 1. می خواهید خودرو تولید داخل بخرید.
 2. نیاز به تسهیلات برای تعمیر خانه خود دارید.
 3. می خواهید کالا بخرید.
 4. خواسته دیگری دارید که به تسهیلات 10 میلیونی نیاز دارد.

تسهیلات خرید خودرو بانک ملی

در تسهیلات خرید خودرو بانک ملی می توانید برای خرید خودروهای تولید داخل تا سقف 150 میلیون ریال معادل 15 میلیون تومان وام دریافت کنید. جهت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر بزنید.

تسهیلات تعمیر مسکن

همچنین شما می توانید برای تعمیر خانه خود درخواست تسهیلات از بانک ملی داشته باشید که تا سقف 20 میلیون تومان نیازی به سند ملکی نیست. پس یکی از راه های دریافت وام 10 میلیونی بانک ملی این تسهیلات می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در مورد این تسهیلات روی لینک زیر بزنید.

تسهیلات خرید کالا بانک ملی

همچنین برای خرید کالاهای تولید داخل که مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت باشد نیز می توانید تا سقف 50 میلیون تومان وام دریافت کنید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد این تسهیلات روی لینک زیر بزنید.

تسهیلات میانگین حساب بانک ملی

در طرح میانگین حساب بانک ملی با سپرده گذاری (حداقل 3 ماه) در بانک ملی می توانید تا 10 برابر امتیاز سپرده وام بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد این تسهیلات روی لینک زیر بزنید.

مراحل دریافت وام 10 میلیونی بانک ملی

در ادامه راهنما قدم به قدم دریافت تسهیلات مختلف بانک ملی را قرار داده ایم که بیشتر این مراحل با نحوه وام گرفتن از اکثر وام ها در طرح های مختلف مشابه است.

چطور از بانک ملی وام 10 میلیونی دریافت کنیم؟

 1. مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک ملی

  ترجیحا به نزدیک ترین شعبه بانک ملی در محل زندگی خود مراجعه کنید. این موضوع بریا بسیاری از شعبات مهم است.

 2. از بخش اعتبارات شعبه سوال کنید

  حتما در خصوص تسهیلات مورد نیاز خود از شعبه مورد نظر سوال کنید و مطمئن شوید آن شعبه با شرایط گفته شده این تسهیلات را ارائه می کند.

 3. مدارک را ارائه دهید

  تمامی مدارک مورد نیاز برای دریافت وام 10 میلیونی بانک ملی را به شعبه ارائه دهید.

 4. ضامن را با مدارک مورد نیاز به بانک معرفی کنید (یا سند ملکی)

  ضامن حتما باید برای انجام مراحل اداری به شعبه مورد نظر مراجعه کند. همچنین معمولا گواهی اشتغال و به خصوص فیش حقوقی مورد نیاز است.

 5. بقیه موارد مورد نیاز تسهیلات خود را فراهم کنید

  هر تسهیلات بسته به نیاز به طی کردن مراحلی نیاز دارد که باید با توجه به توضیحات هر طرح آن را به طور کامل انجام دهید.

 6. تسهیلات را دریافت کنید

  دقت کنید سعی کنید همیشه به موقع اقساط تسهیلات خود را پرداخت کنید. چرا که خوش حسابی در وام های بعدی حتی غیر از بانک ملی، بسیار برای دریافت تسهیلات جدید برای شما کارساز است.


مهم ترین سوالات متداول تسهیلات 10 میلیونی بانک ملی

کدام تسهیلات برای من مناسبتر است؟

همانطور که اشاره شد در مورد هر تسهیلات موضوعی مطرح می شود اما اگر نیاز شما غیر از تعمیر مسکن ، خرید خودرو یا خرید کالا می باشد باید از طرح میانگین حساب برای دریافت وام 10 میلیونی بانک ملی استفاده کنید.

شرایط ضامن و بقیه موارد این تسهیلات چگونه است؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از تسهیلات بانک ملی روی لینک مورد نظر آن بزنید تا به صفحه اختصاصی هر کدام از تسهیلات بروید و اطلاعات دقیق را مطالعه کنید.

4 نظرات
 1. محسن می گوید

  سلام وقت بخیر با دستگاه کارتخوان ملی وام میتونم بگیرم ،،آخه پول پیش مغازه ام رو اضافه کرده ده میلیون لازم دارم در این صورت قردادم تمدید نمیشه

  1. تحریریه الووام می گوید

   سلام بله راهکار های خوبی برای دریافت وام با دستگاه کارتخوان وجود داره.

 2. امین می گوید

  من یه وام ده تومنی میخوام 5 ساله تو بانک ملی حساب دارم همش هم کم کم ماهی 1500 میلیون تو حسابم جابه جا میشد میخوام ماشین بخرم این که جز شرایط میگن پیش فاکتور بیارید خوب من از سایت میخوام بخرم پیش فاکتور ندارم که چطور میتونم بدون سپرده گذاری وام بگیرم؟

  1. تحریریه الووام می گوید

   سلام
   در خصوص وام های خرید کالا یا خودرو اولا که باید تولید داخل باشند و نکته بعد که باید از فروشندگانی که وزارت صنعت معدن و تجارت تاییدیه دارن انجام بشه که لیستشون در سایتشون هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.