دسترسی سریع به مهم ترین بخش ها

وام 20 میلیونی بانک ملت ؛ وام بدون سپرده بانک ملت

0 27,701

شما می توانید وام 20 میلیونی بانک ملت را در قالب طرح ” وام نقدی ” بانک ملت دریافت کنید. البته در بسیاری از منابع گفته شده است که سقف این وام 10 میلیون تومان بیشتر نیست اما طبق بررسی هایی که توسط الو وام انجام شده است در برخی شعبات و با توجه به نظر مسئول واحد اعتبارات می توانید تا سقف 20 میلیون تومان نیز بدون سپرده گذاری از بانک ملت وام دریافت کنید.

حتما سوالات خود در مورد ” وام 20 میلیونی بانک ملت ” را در بخش نظرات این مطلب (پایین صفحه) بپرسید. کارشناسان الو وام پاسخ شما را می دهند.

شرایط وام 20 میلیونی بانک ملت

شرایط این وام دقیقا مطابق شرایط وام نقدی 10 میلیون تومانی بانک ملت است تنها با این تفاوت که شما برای 20 میلیون تومان نیاز به دو ضامن رسمی و معتبر دارید. [چقدر سخت!]

نام تسهیلات – نام بانک وام نقدی – بانک ملت
سود وام18 درصد
نیاز به سپرده گذاریندارد
نوع ضمانتشخص – یک نفر ضامن برای هر 10 میلیون تومان
زمان بازپرداختحداکثر 36 ماه
سقف وام20 میلیون تومان

نکات مهم وام بدون سپرده گذاری بانک ملت

تسهیلات 20 میلیونی بانک ملت در دسته تسهیلات بدون نیاز به سپرده قرار میگیرد. عده ی زیادی تصور می کنند که منظور از این تسهیلات این است که فقط با مراجعه به بانک ، ایجاد حساب و ارائه مدارک و ضامن می توانند وام بگیرند. اما نکته های مهمی در مورد این تسهیلات وجود دارد:

 1. حداقل به میزان 15% عدد تسهیلات باید در بانک سپرده گذاری کنید.
 2. سپرده مسدود می شود و تا پایان تسویه حساب کامل در حساب شما موجود است.
 3. نرخ سود سپرده متفاوت است و معمولا سود آن به دلیل دریافت تسهیلات بسیار پایین است.
 4. گاهی هم بانک 15% از میزان تسهیلات شما را کم می کند و در سپرده شما قرار میدهد. یعنی نیازی نیست شما مبلغی در سپرده خود جداگانه قرار دهید.
 5. مواردی مثل میزان سپرده مسدودی و سود آن را باید از شعبه ای که می خواهید از آن وام بگیرید ، سوال کنید ، چون ر شعبات مختلف ممکن است شرایط کمی متفاوت باشد.
شرایط وام 20 میلیونی بانک ملت

چطور از بانک ملت وام 20 میلیونی دریافت کنیم؟

 1. مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک ملت

  ترجیحا به نزدیک ترین شعبه بانک ملت در محل زندگی خود مراجعه کنید. این موضوع بریا بسیاری از شعبات مهم است.

 2. از بخش اعتبارات شعبه سوال کنید

  حتما در خصوص تسهیلات وام نقدی شعبه مورد نظر سوال کنید و مطمئن شوید آن شعبه با شرایط گفته شده این تسهیلات را ارائه می کند.

 3. مدارک را ارائه دهید

  تمامی مدارک مورد نیاز شعبه را ارائه دهید.

 4. ضامن را با مدارک مورد نیاز به بانک معرفی کنید

  ضامن حتما باید برای انجام مراحل اداری به شعبه مورد نظر مراجعه کند. همچنین معمولا گواهی اشتغال و به خصوص فیش حقوقی مورد نیاز است.

 5. میزان مورد نیاز سپرده گذاری را در حساب قرار دهید

  معمولا یا باید معادل 15 درصد تسهیلات سپرده گذاری کنید یا اینکه این مبلغ از روی عدد وام شما کسر می شود و در سپرده قرار میگیرد.

 6. تسهیلات را دریافت کنید

  دقت کنید سعی کنید همیشه به موقع اقساط تسهیلات خود را پرداخت کنید. چرا که خوش حسابی در وام های بعدی حتی غیر از بانک ملت بسیار بریا دریافت تسهیلات جدید برای شما کارساز است.


مهم ترین سوالات متداول وام 20 میلیونی بانک ملت

حساب و کتاب سپرده و وام تسهیلات 20 میلیونی بانک ملت چطوری میشه ؟

شما برای دریافت 20 میلیون تومان تسهیلات در قالب وام نقدی بانک ملت باید 15 تا 18 درصد مبلغ وام را سپرده گذاری کنید تا مسدود شود. یعنی چیزی حدود 3 میلیون و 600 هزار تومان که با در نظر گرفتن کارمز وام و شرایط 36 ماهه باید ماهیانه حدود 750 هزار تومان قسط پرداخت کنید.

چرا هر 10 میلیون تومان 1 ضامن رسمی؟

متاسفانه شرایط سخت گیرانه ای معمولا وجود دارد. اما با عنایت واحد اعتبارات برخی شعبات می توانید در این خصوص مساعدت هایی را دریافت کنید. در واقع معمولا اینگونه است که ریاست هر شعبه می تواند شرایط را کمی آسان تر و یا حتی سختتر کند. از این نظر دست شعبات و به خصوص واحد اعتبارات باز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.